Piercing i szkolenia - Gocław

Zapraszamy do miejsca, w którym pomożemy Ci wyrazić siebie poprzez wygląd. W komfortowych warunkach możemy przeprowadzić wymarzony zabieg, który odświeży Twój wygląd! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, bezpieczne przekłuwanie uszu, a także szereg usług upiększających brwi – henna pudrowa, regulacja i laminacja. Zależy nam na tym, by każdy był zadowolony z tego, jak się prezentuje i czuł się swobodnie. Jeżeli do tego potrzebny jest kolczyk w ustach lub regularna laminacja brwi i rzęs – super, zapraszamy! Chętnie wykonamy wszelkie zabiegi w naszym studio piercingu w pobliżu warszawskiego Bemowa.

Szeroki zakres usług kosmetycznych

Jeden z popularnych zabiegów w naszym salonie to laminacja brwi i rzęs. Z całej Warszawy, Bemowa i innych dzielnic, przyjeżdżają do nas osoby, którym zależy na dobrze wykonanej robocie. Zawsze działamy profesjonalnie, dbając o higienę i bezpieczeństwo. Efekty są wyraźne i dopasowane do twarzy i do oczekiwań Klientów. Jeżeli marzysz o zjawiskowej oprawie oczu, zdecydowanie sprawdź naszą ofertę! Poza laminacją świetny efekt da także regulacja brwi i henna pudrowa. Odpowiednio wykonane, idealnie podkreślają kształt twarzy i głębię oczu. Choć mogą się wydawać drobną zmianą, mają wpływ na wygląd – i na samopoczucie! Mamy nadzieję, że po wizycie w naszym studio wyjdziesz zachwycona i pewna siebie. Przyjdź do nas i odkryj swoje wewnętrzne piękno.

studio piercingu

Wyjątkowy kurs dla piercerów

Główną usługą, z której słynie nasze studio, jest piercing. Wykonujemy między innymi przekłucia uszu, nosa, warg, sutków i miejsc intymnych. Każdy kolczyk zrobiony u nas to gwarancja równego, czystego kłucia z użyciem sterylnego sprzętu. Po wizycie służymy radą i chętnie przedstawimy ofertę naszego sklepu z biżuterią oraz akcesoriami do piercingu. Po okresie gojenia warto będzie zainwestować w wyjątkowy kolczyk! Nasze piercerki to ekspertki i z pewnością pomogą w wyborze idealnej ozdoby. Zachęcamy do odwiedzenia nas i przekonania się, że nasze usługi są chwalone nie bez powodu!

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.