Szkolenia

Home / Szkolenia

PŁYTKA WODA JEST DLA SŁABYCH!

Podejmij się wyzwania nauki piercingu w Warszawie! Zostań uczniem u Angie, daj z siebie wszystko i odkryj nową ścieżkę kariery na najlepszym kursie na piercera w Polsce!

BODY PIERCING - KURS W WARSZAWIE

Decydując się na kurs piercingu u mnie, wiedz, że czas jaki spędzimy razem, będzie pełen wyzwań, strachu, niepewności i zupełnie wyjątkowych doświadczeń, ale również ogromu radości oraz łez szczęścia. Jeśli pozwolisz mi się poprowadzić, sprawię, że pokochasz ten zawód tak, jak ja. Pokażę Ci świat, który nie tylko pozwoli na rozpoczęcie nowej ścieżki kariery, ale także zmieni sposób postrzegania biznesowego Twojego klienta. Moim pragnieniem jest szkolenie osób z ambicją i chęcią do zdobywania nowych szczytów w stawianych sobie zadaniach. Praca piercera jest wyzwaniem dla ambitnych i pracowitych osób. Jednakże zaufaj mi gdy mówię, że jest warta tego wysiłku, gdyż po nauce piercingu w Warszawie będziesz wykonywał pracę polegającą na spełnianiu marzeń, niejednokrotnie wieloletnich, okraszanych sumiennie dobrymi myślami o ich spełnieniu. Pokażę Ci jak je spełnić zarówno na płaszczyźnie piercingu jak i mentalnego podejścia do klienta.

ZASADY KURSU PIERCERA W WARSZAWIE

Szkolenie z piercingu trwa 3 dni. Pierwszy dzień to teoria i praktyka bez udziału klienta. Kolejny dzień rozpoczynamy od razu od pracy na klientach. Każda z osób wykonuje podczas 2 dni szkolenia min. 30 przekłuć różnego rodzaju. Piercing podstawowy oferowany modelom to:

Piercing uszu:
Lobe
Daith
Industrial
Helix
Tragus
Conch
Rook
Flat
Antihelix
Antitragus

 

Piercing twarzy:
Nostril
Septum
Standard brow
Bridge
Przekłucia wargi
Język
Smiley

 

Dodatkowo:
Navel piercing (pępek)

Nasza nauka piercingu w Warszawie zakończona jest wręczeniem certyfikatu po zdanym egzaminie końcowym. Otrzymujesz także bogaty w wiedzę konspekt oraz kompleksowy zestaw startowy tak, aby móc rozpocząć pracę od razu po zakończeniu szkolenia.

NASI ABSOLWENCI

Zobacz profile osób, które po zakończonym kursie piercingu w Warszawie znalazły nową drogę życia:

Niemalże każdy Mój uczeń po szkoleniu z piercingu w Warszawie rozpoczął czynną praktykę zawodową jako Artysta Piercer.

Wielu z Nich otworzyło własne Studia Piercingu, które szturmem zdobywają rynek. Wielu moich kursantów pracuje w renomowanych Studiach Tatuażu. Kreują Oni swoją markę, dzięki czemu przyczyniają się do rozwoju sztuki piercingu. Mocno poszerzają wiedzę i świadomość Klientów, przekazując naukę o piercingu dalej.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wypełnij formularz i uzasadnij swoją motywację do wzięcia udziału: