Kolczyki do brwi - Warszawa

Home / Studio / Piercing / Brwi

Zastanawiasz się nad kolczykiem w brwi? To przekłucie cieszące się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego! Brwi są oprawą oczu i nadają twarzy charakteru – duża część mimiki opiera się na ich ruchu. Przekłucie brwi to wyrazista ozdoba, która przyciąga wzrok.

 

Wiele rodzajów piercingu wywodzi się ze starożytnych czasów i kultur rozsianych po całym świecie. Trudno jednak znaleźć wśród nich kolczyki w brwi. Przyjmuje się, że ten typ piercingu powstał i rozpowszechnił się dopiero w latach 70’ ubiegłego wieku, a jego początek wiąże się z kulturą punkową. Dzisiaj kolczyk w brwi nie ma mocnych więzi z żadną subkulturą i jest noszony jako atrakcyjna ozdoba twarzy.

Profesjonalne przekłucie brwi - bezpieczny piercing w Warszawie

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne przekłucie brwi w Warszawie? Dla bezpieczeństwa. Dziurka robiona igłą do szycia przez koleżankę czy też niesławna metoda “na ziemniaka”… To ogromne ryzyko dla zdrowia, nie mówiąc już o tym, że kolczyk może być krzywy i szpecić, zamiast zdobić. Infekcja kanału po przekłuwaniu brwi tak blisko oka, może mieć fatalne skutki.

Sterylne, profesjonalne przekłucie brwi w studiu w Warszawie to gwarancja czystego, równego kłucia. Nasz salon piercingu zapewnia 100% higieny, bezpieczne dla skóry materiały, i oczywiście potwierdzone latami pracy umiejętności. Przekłuwanie brwi trwa tylko krótką chwilę i nie należy do bolesnych. Do świeżego kanału przekłucia trafia kolczyk do brwi, który na oczach klienta wyjmowany jest ze sterylnego opakowania. Jest wykonany z materiału, który nie uczula i nie drażni skóry.

Przekłuwanie brwi w Warszawie

W brwi standardowo nosi się banany – popularne kolczyki o łukowatym kształcie. Pasują one idealnie do brwi i ozdabiają ją dwiema kulkami. Najpopularniejsza wersja tego piercingu to oczywiście standardowe pionowe przekłucie przez brew. Przekłuwanie brwi obejmuje jednak także vertical brow piercing, czyli kłucie poziome. W obrębie oka plasuje się też anti-brow piercing, czyli microdermal umieszczony pod okiem. Oczywiście te kolczyki do brwi pozwalają na ogromną customizację! Dostępnych jest wiele nakrętek, które można wykorzystać. W naszym sklepie znajdziesz wybór pięknych modeli, które wspaniale wyglądałyby na brwi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

studio piercingu
studio piercingu

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.