Kolczyk w środku ucha

Home / Studio / Piercing / Ucho / Tragus

Kolczyki w płatku ucha to dzisiaj standard – kto ich nie ma? Wiele osób decyduje się ozdobić też pozostałą część ucha, popularnie określaną po prostu “chrząstką”. Z perspektywy piercera, nie ma w tym nic dziwnego: ucho ma wiele zgięć i wgłębień, które doskonale nadają się do kolczykowania! Właśnie dlatego istnieje tak dużo rodzajów piercingu ucha: helix, rook, industrial… W ofercie naszego studia można znaleźć ich więcej. Jednym z popularnych przekłuć jest tragus.

 

Tragus to anatomiczne określenie fragmentu ucha, na który w języku polskim nie ma powszechnie znanego określenia. To “skrawek” w środku ucha, umiejscowiony najbliżej twarzy. Mały kawałek chrząstki, który znany jest nam z tego, że podtrzymuje główkę słuchawki dousznej. To znane i lubiane miejsce na kolczyk.

Tragus - Warszawa

W naszym studiu wykonujemy kolczyki w środku ucha. Tak jak przy każdym innym przekłuciu, robimy to w 100% sterylnie. Wszystkie przybory wyjmujemy z jałowych opakowań na oczach Klienta. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, tak samo, jak wkładany w przekłucie kolczyk.

 

Chcesz zrobić kolczyk w środku ucha w Warszawie? Zapraszamy do naszego studia!

Biżuteria do tragusa

W tragusie można nosić wiele pięknych kolczyków! Najczęściej są to labrety lub kółeczka. Do wyboru jest masa opcji kolorystycznych i dostępnych ozdób. Kryształki, kolce, bogato zdobione nakrętki… Zapraszamy do naszego sklepu, żeby poznać dostępne opcje. Po wykonaniu przekłucia chętnie pomożemy dobrać odpowiednią biżuterię, którą będzie można założyć na zagojonego tragusa.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.