Kolczyki w sutkach - Warszawa

Home / Studio / Piercing / Sutki

Piercing sutka to oryginalne przekłucie, które może szokować. Niektórzy traktują je jako głęboko skrywany sekret, który ujawnia się tylko wybranym. Dla innych to ozdoba jak każda inna i nie mają problemu z pokazywaniem jej, choćby w formie zarysu kolczyka wyraźnie widocznego pod bluzką. Niezależnie od tego, co kto lubi – zapraszamy na przekłuwanie sutków w Warszawie!

Profesjonalne przebijanie sutków

Chyba nie musimy wspominać, że przekłuwanie sutków u osoby bez żadnej wiedzy piercerskiej, doświadczenia, ani sterylnego sprzętu to nierozsądny pomysł. To oczywiste – jeśli marzysz o kolczykach w sutkach, to idziesz do fachowca! Nasze studio czeka na chętnych, dlatego zapraszamy każdego, kto planuje przekłucie sutków w Warszawie. Zrobimy to bezpiecznie i umiejętnie, z gwarancją pełnej sterylności. U nas cały proces przebiegnie błyskawicznie, więc nie ma co martwić się bólem.

Planujesz kolczyki w sutkach? Odwiedź warszawskie studio Angie!

W przekłuciu sutków najczęściej nosi się sztangi. Może wydawać się to nudnym rozwiązaniem – w końcu sztanga w sutku to tylko dwie kuleczki wystające po bokach. To jednak ogromne pole możliwości, przy którym można popuścić wodze wyobraźni. Kuleczki do kolczyków piercerskich są dostępne w tak wielu wersjach, kolorach i kształtach, że nietrudno znaleźć coś interesującego. Kolczyki w sutkach mogą być widowiskowe i ciekawe, nawet jeśli to tylko sztangi. Wszystkim zainteresowanym polecamy także shieldy, czyli duże ozdoby do piercingu sutka. Zapraszamy do naszego salonu na przekłuwanie sutków w Warszawie, by móc samemu zgłębić możliwości dekoracji piersi.

 

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.