Kolczyk w języku w Warszawie

Home / Studio / Piercing / Język

W naszym studio można ozdobić kolczykami swój język – i to na różne sposoby. Proponujemy klasyczne przekłucie oraz venom, czyli wersję podwójną, z kolczykami osadzonymi obok siebie. Przekłuwanie języka ma wielu miłośników, ludzie chwalą jego oryginalny wygląd oraz wygodę. Pojawia się jednak sporo głosów przeciwników, którzy nazywają to przekłucie niebezpiecznym. To zrozumiałe obawy, dlatego podkreślamy, jak ważne jest, by robić kolczyk w języku w Warszawie w sprawdzonym studio. W ten sposób minimalizuje się ryzyko powikłań.

Profesjonalne przekłuwanie języka w Warszawie

Zapraszamy na kolczyki do języka w Warszawie. Zawsze stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie klientów na pierwszym miejscu, dlatego przekłucie jest w 100% sterylne. Na Twoich oczach otwieramy narzędzia i kolczyki z jałowych opakowań. Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Przekłuwanie języka w naszym studiu trwa tylko moment, dzięki doświadczeniu i wyszlifowanym umiejętnościom. Nie ma czasu na strach ani ból – już po chwili można cieszyć się nowym, pięknym kolczykiem w języku.

Kolczyk w języku - jaka cena?

Wiele osób może odkładać myśl o przekłuwaniu języka, bo martwią się o wysokie koszta. Nasze studio gwarantuje dobrze wydane pieniądze. U nas atrakcyjne ceny piercingu zapewniają dostęp do najwyższej jakości usług. Pełny cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. Wykonywany piercing oraz kupowane u nas kolczyki do języka w sklepie – wszystko jest warte swoich cen. Zapraszamy do kontaktu w celu zapewnienia pięknych kolczyków w języku w Warszawie.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.