Piercing nosa - Warszawa

Home / Studio / Piercing / Nos

Kolczyk w nosie to ozdoba, której historia sięga starożytności. W wielu miejscach na świecie ludzie wykonywali takie przekłucia. Mimo że nie stało się to tak rozpowszechnione jak kolczyki w płatkach uszu, wciąż ma swoich zwolenników. W naszym studiu często wykonujemy profesjonalny piercing nosa w Warszawie. Chętni są w różnym wieku, różnej płci i ubierają się w różnych stylach, ale każdy z nich marzy o ozdobie w formie kolczyka. Nie dziwimy im się – nos jest zbudowany tak, że aż się prosi o przekłucie!

Nostril i septum

Szukając usługi przekłuwania nosa w Warszawie, można mieć na myśli różne rzeczy. Niektórzy są zainteresowani kolczykiem o nazwie bridge, który wykonywany jest u nasady nosa, mniej więcej między oczami. To forma piercingu nosa, która nie cieszy się jednak aż tak dużą popularnością.

 

A jakie są najbardziej znane? Zazwyczaj to jeden z dwóch najpopularniejszych kolczyków w nosie: nostril lub septum. Te typy piercingu mają swoje rzesze fanów, a niektórzy decydują się wykonać oba. Nic dziwnego – ciężko wybrać, który z nich jest piękniejszy.

 

Nostril to kolczyk w płatku nosa, a septum to inaczej przekłucie przegrody nosowej. Oba te przekłucia wykonujemy w naszym studiu, więc jeśli jesteś zainteresowany piercingiem nosa w Warszawie, zapraszamy!

 

Oba te przekłucia wymagają oczywiście specjalnej, piercerskiej biżuterii – nie włoży się do nich kolczyków z supermarketu. W nostrilu najczęściej nosi się kółeczko lub drobny kolczyk zwany pigmejem, ale nie są to jedyne opcje. Septum to zazwyczaj podkówka lub kółko, ale popularne są również clickery. Jeśli szukasz kolczyków, proponujemy sprawdzić nasz sklep internetowy.

Kolczyk w nosie - ceny w Warszawie

Jaki jest koszt wykonania przebicia nosa w Warszawie? To zależy, jaki rodzaj przekłucia ma się w planach. Dokładny cennik naszych usług można znaleźć na stronie internetowej. Jeśli chodzi o kolczyki do nosa, ceny wahają się od kilkudziesięciu złotych do kilkuset – wszystko zależy od materiału i ozdobności biżuterii.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, a także na przekłuwanie nosa do Warszawy!

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.