Profesjonalny piercing wargi w Warszawie

Home / Studio / Piercing / Wargi

Przekłucia warg to niezwykle różnorodna i uniwersalna opcja ozdoby twarzy. Cieszy się popularnością, zwłaszcza wśród młodych osób. Nic dziwnego, że jest tak często wybierana – kolczyki w wargach przyciągają wzrok i dodają twarzy charakteru. Ogromnym plusem tego rodzaju piercingu jest to, jak wiele jest możliwych kombinacji przekłuć. W naszym studiu wykonujemy profesjonalne przekłucia warg, które wspaniale ozdobią twarz.

Rodzaje piercingu warg

Przekłucie wargi wykonuje się w okolicy ust, zazwyczaj pod lub nad nimi, ale niektóre rodzaje piercingu robione są na samych wargach. Przyjęło się wiele nazw, które określają konkretne ułożenie dziurek na twarzy. Pojedyncze kolczyki to między innymi medusa, umiejscowiona między nosem a ustami, symetrycznie na środku, a także monroe, znajdujące się z jednej strony i ozdabiający twarz niczym pieprzyk słynnej Marilyn Monroe. Popularne ułożenia kolczyków do warg składające się z więcej niż jednej ozdoby, nazywają się na przykład snake bites, spider bites, angel bites lub cyber bites. Każde wygląda inaczej i nadaje twarzy zupełnie inny charakter. Zachęcamy do zapoznania się z ich różnorodnymi stylami!

W teorii profesjonalne przekłucia warg to prosta sprawa – przekłuwa się skórę na wylot i wkłada kolczyk do wargi. Oczywiście nie jest to wcale takie łatwe i niedoświadczona osoba próbująca samodzielnie wykonać kłucie może wywołać w ten sposób więcej szkody niż pożytku. W naszym studiu oferujemy profesjonalny piercing warg w Warszawie, który jest równy, symetryczny i bezpieczny.

Profesjonalne podejście do przekłuć

Dlaczego tak podkreślamy wartość fachowego i sterylnego kłucia? Ponieważ nieumiejętne próby “piercingu” twarzy mogą skończyć się nieprzyjemnie. Warto zadbać o swoje zdrowie i nie podejmować niepotrzebnego ryzyka. Takie dziurki, robione przez kogoś bez odpowiedniej wiedzy, mogą być krzywe, niesymetryczne, a także niewłaściwie umiejscowione, czego efektem są kolczyki raniące dziąsła.

Aby uniknąć tego wszystkiego, zapraszamy na profesjonalne przekłucie wargi w Warszawie.

 

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.