Kolczyki intymne - Warszawa

Home / Studio / Piercing / Miejsca intymne

Kolczyki w uszach to norma, noszą je ludzie niezależnie od płci czy wieku. Na ulicy trudno byłoby wskazać kobietę, która nie ma przekłutych płatków uszu. Przebite nosy czy wargi to oryginalny wybór, ale nie jest aż tak rzadki, zwłaszcza wśród młodych. Ale kolczyk w miejscu intymnym…? To rzadka ozdoba. Nie da się ukryć, że przykuwa uwagę i ma unikalne walory estetyczne. Jeśli chcesz sprawdzić, co niesie ze sobą piercing intymny, zapraszamy do Warszawy, do naszego studio!

Przekłuwanie z wiedzą i doświadczeniem

Wiele osób nie decyduje się na piercing miejsc intymnych tylko dlatego, że boi się samego przekłucia. To zrozumiałe – w końcu mówimy o czymś całkiem wrażliwym. Wykonanie przebicia tego typu wymaga umiejętności. Nie mówimy tu o obejrzeniu filmiku na YouTube, ale o przebyciu faktycznej nauki i zdobyciu wiedzy na temat anatomii i obsługi igły. Marząc o kolczyku intymnym, trzeba zaufać profesjonalistom, nie piercerom-amatorom. To delikatna sprawa i lepiej, żeby nie skończyła się powikłaniami. Warto zadbać o swoje zdrowie.

Fachowy piercing miejsc intymnych

W naszym studio wykonujemy profesjonalne, bezpieczne kolczyki intymne w Warszawie. Gwarantujemy 100% sterylności, narzędzia wyjmujemy z jałowych opakowań na oczach klienta. Z naszym salonem piercingu nie trzeba martwić się o zarażenie czymś nieprzyjemnym. Wykonujemy piercing intymny, dbając o to, by był dopasowany do anatomii ciała klienta. Wszystkich odważnych, którzy planują ozdobić biżuterią swoje ciało, zapraszamy do odwiedzin Angie Piercing Studio!

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.