Microdermal - Warszawa

Home / Studio / Piercing / Microdermal

Kolczyki w płatkach to norma, a ozdoby w innych częściach uszu lub na twarzy stają się powoli coraz popularniejsze. Jest jeszcze jeden sposób na udekorowanie ciała metalowymi ozdobami – niszowy i niezwykle oryginalny. To opcja dla tych, którzy chcą się wyróżnić i jednocześnie zapewnić sobie zjawiskowy dodatek. Microdermal to rodzaj implanta, którego część znajduje się pod skórą, a część nad nią. To, co jest widoczne, to ozdobna nakrętka, na przykład z kryształkiem lub w kształcie gwiazdki. Łatwo można ją wymieniać, dzięki czemu microdermal daje ogromne możliwości dopasowania do konkretnej kreacji czy makijażu. Jak to działa? Nakrętka osadzona jest na nóżce, której końcówka umieszczona zostaje pod skórą. Stópka jest tak zaprojektowana, by wygodnie osadzić się pod skórą i po zagojeniu gwarantuje stabilność. Dzięki temu, aby zmienić ozdobę, nie trzeba niczego wyjmować i naruszać kanału przekłucia tak jak często przy zwykłych kolczykach.

Oryginalne microdermale - ozdoba na dekolt lub czoło

Gdzie właściwie można umieścić taką modyfikację? W teorii wszędzie tam, gdzie skóra jest płaska, jednak nie jest to takie proste. Microdermali nie powinno wykonywać się na dłoniach czy innych miejscach, które narażone są na ciągły ruch, nacisk czy uszkodzenia. Okolice stawów są szczególnie niewskazane. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie ozdoby w jednym z najpopularniejszych, polecanych miejsc: na mostku, pod okiem, a nawet na czole (między brwiami). Takie umieszczenie daje większe szanse powodzenia i długiego, bezproblemowego utrzymania implanta. Największym ryzykiem jest możliwość odrzucenia modyfikacji przez ciało i migracja, która może skończyć się potrzebą jej usunięcia. Wykonanie profesjonalnego microdermala w naszym warszawskim studio zmniejsza szanse na nieudany zabieg.

Bezpieczny microdermal

Microdermal znacznie różni się od zwykłego kolczyka i robi się go zupełnie inaczej, przy pomocy innych narzędzi. Ze względu na swoją specyfikę, powinien być wykonywany jedynie przez wykwalifikowanych, wyszkolonych piercerów. Decyzja o zaufaniu amatorowi, który oferuje tanią modyfikację w niesterylnych warunkach, prowadzi do problemów, które mogą skończyć się nawet infekcją czy widoczną blizną. W przypadku tak zaawansowanego zabiegu warto zaufać doświadczonym ekspertom. Zapraszamy na profesjonalne microdermale w Warszawie.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.