Przekłuwanie uszu w Warszawie

Home / Studio / Piercing / Ucho

Jeśli chcesz przekłuć uszy, możesz pomyśleć o wizycie u kosmetyczki… To błąd! Popularne “bezbolesne przekłuwanie uszu” za pomocą pistoletu to wystawianie się na niebezpieczeństwo. Wiele problemów z kolczykami jest spowodowanych właśnie użyciem pistoletu. To urządzenie, które nie zapewnia stuprocentowej sterylności, co może prowadzić do zakażenia. Dodatkowo pistolet rozrywa skórę, narażając ją na problemy z gojeniem. W porównaniu z przekłuwaniem uszu igłą, jest to niebezpieczna metoda. Nie warto narażać się na infekcje i problemy – lepiej zdecydować się na profesjonalny piercing ucha w Warszawie! W naszym studiu każde przekłuwanie uszu odbywa się w higienicznych warunkach, a igła jest wyjmowana z jałowego opakowania na oczach Klienta – to najlepsze zapewnienie, że jest zupełnie sterylna. To samo tyczy się zakładanego kolczyka. Jeśli chcesz mieć pewność, że przebijanie uszu jest bezpieczne – zapraszamy!

Cena przekłucia ucha w Warszawie

W naszym studiu piercingu cena przebijania uszu zależy od rodzaju przekłucia. W przypadku kolczyka w płatku ucha bierzemy pod uwagę również wiek Klienta. Dzieci do dziesiątego roku życia płacą za usługę inną cenę, niż starsze dzieci oraz dorośli. Jeśli szukasz przekłuwania uszu w Warszawie – nasz cennik znajdziesz na stronie. Są w nim wypisane dokładne koszty każdego wykonywanego przez nas rodzaju piercingu. Przekłucie płatka ucha jest w nim opisane jako “Lobe”.

Kolczyk w płatku ucha

Nie musimy chyba mówić, jak wyglądają kolczyki w płatku uszu… To niezwykle popularne przekłucie, które można oglądać na znacznej części mijanych na ulicy ludzi. Dotyczy to najczęściej kobiet, ale kolczyk w uchu męski również nie jest już czymś niespotykanym. Obecnie nawet niemowlęta mają przebijane uszy.

 

W płatku ucha można nosić labrety, kółeczka, podkówki, ale nie są to popularne wybory. Większość osób nosi kolczyki z biglem otwartym lub zamkniętym oraz sztyftem – czyli rodzaje, które kupuje się w sklepach z biżuterią nie-piercerską.

 

Jeśli szukasz kolczyków do przekłucia ucha w Warszawie, zapraszamy do naszego sklepu! Mamy szeroką ofertę pełną ciekawych opcji.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.