Helix w Warszawie

Home / Studio / Piercing / Ucho / Helix

Kolczyki w płatku to podstawa, wykonuje się je nawet małym dzieciom. Fani piercingu decydują się na przekłucie również innych części ucha… właściwie każdego możliwego fragmentu. Lista możliwych przebić uszu jest niezwykle długa. Daith, tragus, conch czy industrial – to tylko część z nich. Zazwyczaj jednak na takiej liście znajduje się jedno z najpopularniejszych przekłuć: helix. To kolczyk w chrząstce, położony wysoko na małżowinie usznej. Ten piercing chrząstki ucha często wykonuje się parokrotnie, tworząc ozdobne obramowanie ucha. Pojedyncze helixy są jednak również lubiane i bywają używane jako określenie tożsame z kolczykiem w uchu w chrząstce.

Przebicie ucha w chrząstce w Warszawie

Nasze studio to najlepszy wybór na wykonanie kolczyka w chrząstce ucha. Zapewniamy stuprocentowo bezpieczne, sterylne warunki. Nasze piercerki są doświadczone i umiejętnie wykonują każde przekłucie. Potrafią zrobić kolczyk w chrząstce ucha w profesjonalny, higieniczny sposób. Przekłuwanie jest szybkie, trwa tylko moment, a ból nie trwa długo.

 

Zwyczajowo helix goi się łatwo i bez problemów, zależy to jednak w głównej mierze od odpowiedniej pielęgnacji. Zasadą numer jeden jest stosowanie się do zaleceń piercera! To one zapewniają poprawne gojenie. W przypadku wątpliwości lub problemów należy pamiętać, że w internecie łatwo trafić na wątpliwej jakości informacje. Lepiej od razu skontaktować się ze specjalistkami z naszego studia! Są świetne zarówno w wykonywaniu przekłuć chrząstki w Warszawie, jak i ratowaniu w sytuacjach kolczykowo-kryzysowych.

Kolczyk w chrząstce

Helix to przekłucie, które pozwala na noszenie masy ozdobnej, widowiskowej biżuterii. Częstym wyborem są labrety lub kółeczka – dwa rodzaje kolczyków, które oferują multum możliwości. Można dostać je w każdym kolorze tęczy, do tego ozdobione na tysiące sposobów. Przykładowo, dekoracyjne nakrętki na labrety dają tyle opcji, że z kolczykiem w uchu w chrząstce nie sposób się nudzić. Zapraszamy do naszego sklepu, żeby zobaczyć, co proponujemy do tego przekłucia.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Świętokrzyska 32/30a, 00-016 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.