Powiększanie ust na płasko - Warszawa

Home / Studio / Modelowanie ust

Powiększanie ust na płasko - Warszawa

Ze wszystkich zabiegów upiększających, korekta ust jest zdecydowanie jednym z popularniejszych. To nic dziwnego – usta są często nazywane najważniejszym elementem twarzy, przyciągającym największą uwagę. Jest kilka aspektów, które wpływają na ich wygląd: kolor, kształt, wydatność, szerokość… Wiele osób czuje potrzebę poprawienia przynajmniej jednej z tych cech. Przede wszystkim jest to kwestia modelowania i powiększania ust. Jest to owiane złą sławą, przez co zazwyczaj, słysząc te słowa, ludzie wyobrażają sobie tak zwane “kacze dzióbki”, czyli nienaturalnie wypukłe, “napompowane” usta. Gwarantujemy, że nie jest to jedyna możliwość! Nasze warszawskie studio oferuje modelowanie ust na płasko. To sposób, który nie uwypukla warg, ale zamiast tego rozciąga czerwień w górę, uwydatniając łuk kupidyna. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują naturalnie wyglądające zmiany.

Jak działa modelowanie ust na płasko?

Korekta ust tą metodą polega na zaaplikowaniu w wargi kwasu hialuronowego. Istotne jest, aby jego ilość była dokładnie wyliczona i została podana w odpowiednie miejsca. Specjalista wykonujący zabieg musi działać starannie, ponieważ jakakolwiek pomyłka może przynieść nieestetyczne efekty. Co wyróżnia tę technikę spośród innych, to osiągane efekty. Zamiast pompować usta i sprawiać, że odstają od twarzy, powiększanie ust na płasko powiększają czerwień u góry i podkreślają łuk kupidyna. Dolna warga jest jedynie wąsko modelowana. Stosunek wielkości warg to zazwyczaj 2:3, a więc dolna jest nieco większa. Po podejściu do zabiegu ta proporcja zmienia się na 1:1. To niezwykły sposób na osiągnięcie symetrii i prostą, ale wyraźną zmianę wyglądu.

Powiększanie ust w Warszawie - cennik

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, decydując się na powiększanie ust? Ceny potrafią sięgać tysiąca złotych i więcej, jednak nasze studio stawia na atrakcyjną, przystępną ofertę. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dostępnym na stronie. Zapraszamy na profesjonalny i bezpieczny zabieg korekty ust, który powiększy usta w naturalnie wyglądający sposób.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.