Piercing i powiększanie ust - Warszawa Białołęka

W Angie Piercing Studio oferujemy więcej niż standardowe usługi kosmetyczne. Specjalizujemy się w zabiegach, które nie tylko poprawiają wygląd, ale również wpływają na samopoczucie naszych Klientów. Nasza oferta obejmuje między innymi piercing twarzy i ciała, hennę pudrową, laminację i regulację brwi… Ta mnogość opcji czyni nasze studio idealnym miejscem dla każdego, kto chce podkreślić swoją naturalną urodę.

Bezpieczne i profesjonalne powiększanie ust

Można skorzystać u nas z nowoczesnej metody powiększania ust techniką na płasko. Ta innowacyjna metoda pozwala na uzyskanie pełniejszego wyglądu ust przy zachowaniu naturalnego efektu. Stosujemy tylko sprawdzone materiały, które są bezpieczne dla zdrowia i zapewniają długotrwały efekt. Podczas zabiegu powiększania ust przy warszawskiej Białołęce, szczególną uwagę zwracamy na symetrię, co gwarantuje ich idealny kształt i objętość.

kolczyk w środku ucha

Przekłuwanie uszu i ciała blisko Białołęki

Przykładamy ogromną wagę do profesjonalizmu i bezpieczeństwa podczas przekłuwania uszu, twarzy i ciała. Nasze wykwalifikowane specjalistki przeprowadzają każdy zabieg z użyciem sprawdzonych technik i sterylnych narzędzi. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się pewnie i swobodnie przed, w trakcie, i po zabiegu. Każdemu oferujemy porady w zakresie pielęgnacji.

Zapewniamy również szeroki wybór biżuterii piercingu dla mieszkańców Białołęki – jest wykonana z materiałów przyjaznych dla skóry, co pomaga uniknąć podrażnień i infekcji. Jeśli chcesz poszerzyć swoją kolekcję ozdób, mamy bogaty asortyment ozdób do piercingu, które podkreślą indywidualny styl.

Zabiegi na brwi i rzęsy

Podczas zabiegów, na przykład laminacji brwi lub henny pudrowej, nasze specjalistki starannie analizują kształt twarzy klienta, aby uzyskać efekt harmonizujący z jego rysami. Preparaty używane w naszym studio są delikatne dla skóry, a jednocześnie zapewniają trwały rezultat. Dzięki nim codzienna stylizacja staje się prostsza, a naturalny wygląd wzmacnia pewność siebie i podkreśla piękno oczu.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.