Regulacja i laminacja brwi, piercing i nie tylko - Żoliborz

Nasze studio specjalizuje się w piercingu – przekłuwaniu uszu, nosa, warg, ale również pępka czy miejsc intymnych. To proces, który opiera się na precyzji i higienie. Zapewniamy pełen profesjonalizm, używamy jedynie sterylnych narzędzi i sprawdzonych technik. Nasze doświadczenie i wiedza umożliwiają minimalizację dyskomfortu podczas zabiegu i wsparcie szybkiego procesu gojenia. Udzielamy również porad na temat tego, jak dbać o świeże przekłucie. Stosowanie się do nich zapobiegnie komplikacjom. Wykonany przez nas piercing w pobliżu Żoliborza to gwarancja symetrycznego, równego i bezpiecznego efektu.

Profesjonalna laminacja brwi i rzęs

Innym zabiegiem w naszym studio jest laminacja rzęs i brwi, która pozwala na trwałe podkreślenie ich kształtu i koloru. Proces ten obejmuje ułożenie i odżywienie włosków, nadając im bardziej wyrazisty wygląd. Laminacja rzęs to idealna alternatywa dla przedłużania – pozwala uzyskać efekt podkręcenia i uniesienia. Dzięki temu codzienny makijaż staje się łatwiejszy, a oczy zyskują piękną oprawę. Podobnie laminacja brwi sprawia, że niesforne włoski stają się bardziej podatne na stylizację, co umożliwia precyzyjne układanie. Zabieg ten jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą zachować naturalność, jednocześnie podkreślając kształt swoich brwi. Nasi doświadczeni specjaliści dbają o to, aby efekt był dostosowany do indywidualnych rysów twarzy i preferencji klienta, tworząc wyjątkowy wygląd.

regulacja brwi żoliborz

Nadanie koloru i regulacja brwi

Profesjonalna regulacja brwi oraz henna pudrowa to doskonały wybór dla tych, którzy chcą optycznie dodać brwiom objętości, wyrównać ich kształt i uzyskać bardziej wyrazistą oprawę oczu. Efekt jest trwały, a jednocześnie subtelny, co sprawia, że codzienny makijaż staje się łatwiejszy i szybszy. Dodatkowo używamy tylko sprawdzonych produktów, które są delikatne dla skóry, a jednocześnie zapewniają trwałość koloru i idealne kształtowanie. Zachęcamy do skorzystania z oferty henny pudrowej, laminacji oraz regulacji brwi w okolicy Żoliborza – w Angie Piercing Studio można znaleźć jeszcze więcej unikalnych zabiegów!

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.