Studio piercingu i stylizacji brwi - Ursynów

Studio piercingu i stylizacji brwi - Ursynów

Zapraszamy do naszego wyjątkowego, różowego studia. To ciepłe i otwarte miejsce, w którym każdy miło spędzi czas, korzystając z profesjonalnych usług. W naszej ofercie można znaleźć różne sposoby na upiększenie swojego ciała tak, jak się chce: przekłuwanie uszu i innych miejsc, takich jak nos czy pępek; keratynowa laminacja rzęs; staranna regulacja i przyciemnianie brwi. Wszystko to blisko warszawskiego Ursynowa, z prostym dojazdem metrem. Chętnie wykonamy różnego typu zabiegi, dzięki którym można wyrazić siebie poprzez wygląd. Co ważne, niezależnie czy mowa o przekłuciu uszu, czy o hennie brwi, zawsze dbamy o to, by przyjmować Was w sterylnych i bezpiecznych warunkach.

Bezpieczne przekłuwanie uszu, twarzy i ciała

Wykonujemy różnego typu piercing, od długiej listy kolczyków w uszach, poprzez wiele konfiguracji przekłuć ust, aż po ozdabianie miejsc intymnych. Każde zadanie traktujemy z uwagą – zapewniamy higieniczne warunki, jałowe narzędzia, i staranne wykonanie. Co ważne, nasi piercerzy mają potrzebną wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, dzięki czemu ich praca stoi na najwyższym poziomie. Przekłuwanie uszu i innych miejsc nie jest tak proste, jak niektórzy myślą, a wykonywane przez amatorów mogą prowadzić do powikłań. Dlatego powinno zaufać się ekspertom od piercingu, którzy zapewnią bezpieczne przekłucie uszu czy twarzy.

studio piercingu

Henna pudrowa blisko Warszawy-Ursynowa

Oprócz kolczyków oferujemy również szeroki wachlarz usług związanych z brwiami, rzęsami… a nawet z ustami. Proponowane przez nas zabiegi upiększające to szansa na podkreślenie swojego piękna! Zachęcamy do skorzystania ze starannej regulacji brwi, a także laminowania rzęs. To proste sposoby na to, by przez dłuższy czas cieszyć się pozytywną zmianą w wyglądzie, która może przynieść za sobą lepsze samopoczucie. Aby jeszcze bardziej zadbać o oprawę oczu, polecamy hennę pudrową na brwi. To naturalny sposób na przyciemnienie włosków, dzięki czemu będą wyglądać jeszcze efektowniej. Wśród naszych usług upiększających mamy także powiększanie ust nowoczesną metodą “na płasko”. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.