Piercing - Warszawa Praga Południe i Północ

Angie Studio to niezbędny przystanek na drodze do stylu i wyrażenia siebie. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług upiększających, łącząc pasję do piękna z najnowszymi trendami i technologiami. Jesteśmy znani przede wszystkim z usług piercingu. Proponujemy między innymi przekłuwanie uszu niedaleko warszawskiej Pragi Południe. U nas sztuka ozdabiania ciała kolczykami osiąga nowy wymiar. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, a także higienę. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych technik i jałowych materiałów piercing jest bezpieczny, a ryzyko powikłań minimalne. Od klasycznych przekłuć uszu po bardziej awangardowe miejsca – każde przekłucie jest dokładnie planowane i wykonane z największą starannością, by spełnić Twoje oczekiwania.

Pielęgnacja brwi na najwyższym poziomie

W naszym studio oferujemy także kompleksowy zakres zabiegów – od henny pudrowej, przez laminację, po precyzyjną regulację – wszystko, by Twoje brwi były idealnie dopasowane i podkreślały naturalne piękno twarzy. Nasze specjalistki z ogromną precyzją i uwagą dopasują kształt i kolor brwi do Twoich indywidualnych cech. Wykonywana u nas regulacja brwi dla klientów z warszawskiej Pragi Południa i Północy zapewnia zadbany wygląd i świetną bazę pod kolejne zabiegi – w tym hennę.

Laminowanie rzęs - zjawiskowego spojrzenia

Mamy również inną propozycję dla każdego, kto marzy o długich, gęstych i pięknie podkręconych rzęsach bez codziennego stosowania tuszu. Laminowanie rzęs nie tylko modeluje rzęsy, ale również odżywia je, dzięki czemu stają się mocniejsze. Przyjdź i pozwól, abyśmy nadali Twojemu spojrzeniu blasku!

studio piercingu

Profesjonalny piercing blisko warszawskiej Pragi Południe

Nasza oferta piercerska spełni wszystkie oczekiwania: zajmiemy się subtelnymi kolczykami w uszach, zjawiskowymi przekłuciami warg i nosa, a nawet odważnymi ozdobami miejsc intymnych! To jednak nie wszystko, bo Angie Studio jest też miejscem oferującym kompleksowe kursy dla piercerów! Zapraszamy na szkolenie, na którym można poznać podstawy i sekrety tego zawodu. Nasi uczniowie rozwijają własne kariery w przekłuwaniu uszu, twarzy i ciała.

Niezwykłe miejsce na mapie Warszawy

Od momentu przekroczenia naszych drzwi, czeka na Ciebie przyjazna atmosfera, profesjonalizm i pełne zaangażowanie naszego zespołu. Dążymy do tego, aby każda wizyta była momentem relaksu i odnowy. Dzięki laminowaniu rzęs lub hennie pudrowej można odświeżyć wygląd, a starannie, bezpiecznie wykonany piercing to opcja wyrażenia siebie na nowo! Pomagamy również w nagłych problemach z kolczykami. Zapraszamy.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.