Salon piercingu - Warszawa Centrum

Salon piercingu - Warszawa Centrum

Nasze studio to nie salon kosmetyczny, w którym przekłuwanie uszu oznacza niesterylne użycie pistoletu. My stawiamy na bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów. Zapraszamy na profesjonalny piercing w samym centrum Warszawy. Żeby się do nas dostać, nie trzeba martwić się skomplikowanymi dojazdami. Studio Angie Piercing leży przy ulicy Świętokrzyskiej, tuż obok stacji metra, dosłownie parę kroków od samego Pałacu Kultury i Nauki. Łatwo nas znaleźć!

Przekłuwanie uszu w Warszawie na Śródmieściu

Warszawa to ogromne miasto, w którym wiele się dzieje i wiele miejsc warto zobaczyć. Wszyscy się jednak zgodzą, że najpopularniejszą i najchętniej odwiedzaną okolicą jest Śródmieście. Łazienki Królewskie, liczne muzea, wspomniany wcześniej Pałac Kultury – to wszystko można zobaczyć właśnie tu, w centrum miasta. Nasze studio piercingu mieści się w tej okolicy. Zachęcamy do odwiedzin, nawet w przerwie od zwiedzania miasta. Zapewniamy profesjonalne przekłuwanie uszu w Warszawie-Śródmieściu. Nasze usługi mają na celu zapewnić estetyczny, równy piercing wykonany w całkowicie sterylnych warunkach. Gwarantujemy bezpieczny i fachowy, jak najbardziej bezbolesny proces.

studio piercingu

Sklep z kolczykami w warszawskim centrum

Prowadzimy również sklep z piercingiem, czyli kolczykami dopasowanymi do różnego rodzaju przekłuć ciała, w tym uszu, nosa czy warg. Znajdziecie u nas piękną biżuterię, w pełni wykonaną z bezpiecznych materiałów. Podczas wizyty w naszym studio można załatwić dwie rzeczy naraz: profesjonalne przekłuwanie uszu i zakup stylowych kolczyków do noszenia po wygojeniu. Zapraszamy! Czekamy na Was w salonie piercingu w Warszawie-Centrum.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.