Piercing, henna i laminacja brwi w okolicy warszawskiego Mokotowa

Piercing, henna i laminacja brwi w okolicy warszawskiego Mokotowa

Nasze studio to różowy, wypełniony energią punkt na mapie Warszawy. Zajmujemy się przekłuwaniem uszu, twarzy i ciała w sterylnych, bezpiecznych warunkach. Piercing wykonują wykwalifikowane, doświadczone osoby, które zapewniają najwyższą jakość usług. To jednak nie wszystko – zależy nam na tym, by pomóc klientom odkryć i podkreślić ich piękno, nie tylko poprzez kolczykowanie. Oferujemy szereg zabiegów upiększających: hennę pudrową na brwi, lifting i laminowanie rzęs, a także powiększanie ust nowoczesną metodą. Wszystko to odbywa się w przyjaznej, otwartej atmosferze, dzięki której każdy poczuje się swobodnie. Zachęcamy do odwiedzenia Angie Piercing Studio niedaleko warszawskiego Mokotowa.

Profesjonalne przekłuwanie uszu, nosa, twarzy

Oferujemy profesjonalne usługi wykonywane przez wykwalifikowany personel, a do tego stawiamy na sterylne warunki, jałowy sprzęt, oraz kolczyki wykonane z bezpiecznych materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować niebezpieczeństwo problemów. Chętnie tłumaczymy, jak dbać o przekłucie, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Wykonujemy różnego typu kolczyki w uszach, w nosie, brwiach, a także microdermale i piercing intymny. Zachęcamy, aby przyjechać na przekłuwanie uszu z Mokotowa. Zajmiemy się zarówno standardowymi dziurkami w płatkach uszu, jak i mniej popularnymi przekłuciami. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wyrazić siebie i wyglądać oryginalnie.

studio piercingu

Laminowanie rzęs i regulacja brwi blisko Mokotowa

Kolczyki to nie jedyny sposób, by ozdobić ciało i twarz. Aby poczuć się pewniej we własnym ciele, warto postawić na zabiegi, które mogą pomóc podnieść samoocenę. Służą one temu, by uwydatnić obecne już piękno. Regulacja, a następnie henna pudrowa na brwi – to sposób, by przyciemnić brwi, nadać im charakteru, a przy tym podkreślić obramowanie twarzy i oczy. Podobny efekt daje lifting i laminowanie rzęs, które dodaje głębi spojrzeniu. Proponujemy także zabieg powiększania ust na płasko – a wszystko niedaleko warszawskiego Mokotowa.

MASZ PYTANIA?

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Wybierz jedną z poniższych opcji:

Telefon

Studio +48 881 151 413

Mail

angiepiercingstudio@gmail.com

Adres

Grzybowska 4/132, 00-131 Warszawa

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybierz interesujący Cię temat i wyślij nam wiadomość. 
Odpowiadamy w językach: PL, ENG, CZ, FR, ES, IT.